911 Bundle

Mac bilgisayarınız için tasarlanmış bir yardım merkezi. Mac' e dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir uygulama.
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $29.99
  • Boyut 6.2 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil İngilizce
  • Firma ZeoBIT LLC
911 Bundle olarak isimlendiren, yani acil durumlarda başvurulacak bir merkez olarak gören bu uygulama içerisinde 15 adet farklı uygulama barındırıyor aslında. Bu uygulamaları 4 ana başlıkta gruplandırıyor. Bunlar güvenlik, veri Kontrolü, temizlik ve optim
911 Bundle olarak isimlendiren, yani acil durumlarda başvurulacak bir merkez olarak gören bu uygulama içerisinde 15 adet farklı uygulama barındırıyor aslında. Bu uygulamaları 4 ana başlıkta gruplandırıyor. Bunlar güvenlik, veri Kontrolü, temizlik ve optimizasyon.

İçerisindeki uygulamalar sayesinde pek çok karmaşık işlemi kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Mac için her türlü acil durum ve benzeri olaylarda size çözüm sunabilen bir yazılım.

Güvenlik başlığının altında antivirüs ve anti-hırsızlık adını taşıyan 2 adet uygulama bulunuyor. Böylece bilgisayarınızı tehdit eden yazılımlardan koruyorsunuz. Hırsızlıklara karşı önlem alıyorsunuz. Örneğin Mac' inizin kaybolması ya da çalınması durumunda uzaktan erişebilir kamerayı aktif hale getirebilir ve fotoğraf çekmesini sağlayabilirsiniz. Harita üzerinden konum bilgisine ulaşabilirsiniz.

Veri Kontrolü başlığı altında 5 adet uygulama yer alıyor. Bunlar veri şifreleyici olan Data Encryptor, silinmiş dosyaları geri getiren Undelete, dosyaları geri getirilemeyecek şekilde silen Shredder, yedekleme işini gerçekleştiren Backup ve dosyalarımızı online depolama imkanı sunan ZeoDisk.

5 adet kullanışlı uygulama barındıran temizlik başlığında, Duplicates Finder ile sistemimizde kopyaları bulunan dosyaları belirleyip temizleyebiliyorsunuz. Disk Usage ile diskinizdeki büyük dosya ve klasörleri görebilirsiniz. Wise Uninstaller ile yüklediğiniz uygulamaları güvenli bir şekilde kaldırabilirsiniz. Son olarak Fast Cleanup ile 4 farklı şekilde temizlik yapabilir, bilgisayarınızdan bir dosyanın ya da verinin tam olarak silindiğinden emin olabilirsiniz.

Optimizasyon başlığı altında ise 3 adet uygulama mevcut. Bunlardan Update Tracker ile Mac' inizde kurulu olan tüm uygulamaların gerekli güncellemesinin olup olmadığını anında görebiliyorsunuz Ve tek bir tuşla bu güncellemeleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Default Apps uygulaması sayesinde ise her dosya tipi için hangi uygulamanın varsayılan olarak çalışacağını ayarlayabiliyorsunuz. Hepsini tek bir ekranda görerek değişiklik yapabilirsiniz.

Bütün bunlara ek olarak Mac temelleri, Mac OS X, iPhone, iPad, iPod Touch, uygulamalar gibi pek çok konuda yönelteceğiniz sorulara 24 saat içerisinde cevap sunan Geek on Demand özelliği de bulunuyor.

Eğer sizinde bir Mac kullanıyor iseniz bu uygulamayı kesinlikle kullanmalısınız.
Daha Fazla Göster
911 Bundle indir